بازار صنعت آب کشور
جستجو
منهول بتنی
منهول بتنی
منهول بتنی

منهول بتنی با توجه به ساختاری که دارد، دسترسی به اتاق بازرسی و نگهداری سیستم های زهکشی فاضلاب را ساده‌تر می کند. منهول بتنی به گونه ای ساخته می شود که یک خط لوله به دیگری متصل شود و درست جایی که یک خط لوله اندازه، جهت یا شیب را تغییر می دهد، در فاصله ای قرار می گیرد که امکان استفاده بهینه از تجهیزات را فراهم می کند.

منهول های بتنی از داخل استوانه ای شکل است که لوله های بتنی کار شده در آن، به صورت یکپارچه به کف متصل شده اند. این لوله ها یا نیمه لوله ها در کف، پساب ها را هدایت می کنند و دارای یک لایه اپوکسی زغال سنگ تار هستند. در عین حال دارای واشرهای قابل انعطاف است که شرایط اتصال لوله ضد آب را با خطوط لوله و سایر قطعات ماژولار فراهم می کند. اجرا و نصب منهول بتنی را می توانید با بهره‌گیری از گروه مهندسی اوژن اطلس سپهر بسپارید و بهترین ها را در کنار کارشناسان اوژن تجربه کنید.

 

ساختار و ویژگی کارکرد منهول بتنی اوژن اطلس سپهر

نصب منهول های بتنی از پیش ساخته آسان است و آن ها را می توان به راحتی در صورت تقاضا نصب کرد. گروه مهندسی اوژن اطلس سپهر با بهره‌گیری از کارشناسان خبره در بسیاری از طرح های پیاده‌سازی و اجرای منهول های بتنی پیش ساخته مشارکت داشته و شما می توانید برای پیاده‌سازی و اجرای طرح های خود در این مورد پیش از هر کاری از کارشناسان اوژن مشاوره دریافت نمایید.

در اجرا و نصب این منهول ها، میزان تراکم خاک در اطراف منهول و سنگرهای باقی مانده هرگز مشکلی ایجاد نمی کند و باعث می شوند نصب سریعتر و آسان تر انجام شود. پیمانکاران با نحوه مدیریت آشنا هستند و می توانند به راحتی آن ها را نصب کنند. درزگیرهای استاندارد و اتصالات انعطاف‌پذیر برای این منهول ها به راحتی در دسترس هستند.

 

محصولات مرتبط