بازار صنعت آب کشور
جستجو
درج آگهی رایگان
ممبران ۸ اینچ BW30HR-440 فیلمتک

ممبران ۸ اینچ BW30HR-440 برای دستگاه های تصفیه آب RO صنعتی طراحی شده است و با انواع آن سازگاری دارد. این ممبران از کامپوزیت فیلم نازک پلی آمید ساخته شده است و برای تصفیه آب های لب شور (Brakish water) مورد استفاده قرار می گیرد. از ممبران BW30HR-440 فیلمتک (FILMTEC) برای کاربردهایی استفاده می شود که به دنبال کارایی و کیفیت بالا، طول عمر بالا، حجم بالای آب تصفیه، بالاترین خلوص و کیفیت آب می‌باشند. مزیت ممبران ۸ اینچ BW30HR-440 این است که ضمن برآورده کردن همه این موارد مقاومت بسیار بالایی در برابر رسوب و فولینگ نیز دارد.
این ممبران دارای ویژگی های زیر می باشد:

  •  آبی با بالاترین کیفیت را تامین می کند.
  •  دارای سطح موثر فیلتراسیون ۴۱ متر مربع می باشد و به دلیل قابلیت تحمل محدوده وسیعی از PH (1-13) و هم چنین تحمل پذیری بالا در برابر عوامل شیمیایی بالاترین کارایی و طول عمر را در فرایند تصفیه آب خواهد داشت.
  •  ظرفیت بالای تصفیه آب (۴۸ متر مکعب در روز)

ممبران ۸ اینچ BW30HR-440 انواع آلاینده ها مانند: نیترات و نیتریت، مواد شیمیایی، آرسنیک، جیوه، آلاینده های میکروبیولوژیکی، ویروس ها، باکتری ها، فلزات سنگین و کلیه جامدات محلول در آب را حذف خواهد کرد. عبارت (HR” (High Rejection” در عنوان این محصول نشان دهنده بالاترین درصد حذف املاح، نمک و آلاینده های دیگر و تصفیه آب با بالاترین درصد خلوص می باشد.

سایر محصولات ویژه این شرکت