بازار صنعت آب کشور
جستجو
درج آگهی رایگان
ممبران ۸ اینچ SWC6-LD هایدروناتیک

ممبران دریایی ۸ اینچ هایدروناتیک، نوعی ممبران تصفیه آب صنعتی است که به منظور تصفیه آب های شور مانند آب دریا و آب هایی سطحی و زیر زمینی طراحی و ساخته شده است. این ممبران تصفیه آب صنعتی از قدرت بالایی جهت نمک زدایی از آب هایی با TDS بالا برخوردار می باشد و می تواند ۹۹.۶% از املاح و نمک های موجود در آب را حذف و جداسازی کند. استفاده از ممبران دریایی ۸ اینچ هایدروناتیک به دلیل بهره مندی از سطح موثر فیلتراسیون بالا (۴۰.۸ متر مکعب) جهت تصفیه آب دریا و طراحی سیستم آب شیرین کن دریایی با حداقل تعداد ممبران، بسیار مقرون به صرفه تر است. این ممبران تصفیه آب دریایی از کیفیت بالایی برخوردار است و قادر به نمک زدایی و حذف املاح از آب دریا با هر سطح شوری می باشد.

به منظور تصفیه آب دریا توسط روش اسمز معکوس، لازم است که طراحی دستگاه آب شیرین کن با استفاده ممبران های دریایی (ویژه تصفیه آب دریا)، پمپ فشار قوی با توان بیشتر و … جهت تصفیه آب با بازده بیشتر صورت گیرد. در روش شیرین سازی آب دریا آب دریا پس از عبور از واحد پیش تصفیه و کاهش ذرات معلق، گل و لای و مواد کلر دار از آب، از غشای نیمه تروای فیلتر ممبران می گذرد. لایه های غشای فیلتر ممبران دریایی املاح و ناخالصی را در روزنه های خود به دام انداخته و تنها به آب اجازه عبور می دهد.

ممبران دریایی ۸ اینچ هایدروناتیک حذف ذرات ناخالصی بورون (بور) به میزان ۸۳% از آب ورودی است، زیرا آب دریاها معمولاً دارای مقادیر بالایی ناخالصی بور هستند که برای استفاده از آن به ویژه در مصارف خوراکی بسیار مضر است. کمپانی آمریکایی نیتو (Nitto) یکی از تولید کنندگان مهم فیلتر ممبران تصفیه آب دریایی برند هایدروناتیک  در سراسر دنیا است که در ساخت محصولات خود از مرغوب ترین مواد اولیه بهره می برد. ممبران دریایی هایدروناتیک دارای قطر ۸ اینچ و طول ۴۰ میکرون و نیز دبی خروجی ۲۵ متر مکعب در روز می باشد.

سایر محصولات ویژه این شرکت