بازار صنعت آب کشور
جستجو
درج آگهی رایگان
دستگاه جوش 250 مکانیکی بارینکو

دستگاه جوش 250 مکانیکی بارینکو مدل B-M250 از تولیدات جدید شرکت با قابلیت جوشکاری لوله و اتصالات پلی اتیلن از سایز ۶۳ تا ۲۵۰ میلیمتر میباشد. در خطوط آبرسانی بخصوص زمینهای کشاورزی و گلخانه ها کاربرد دارد. طراحی و ساخت هیتر گازی و رنده گیربکس دار دستی جهت این محصول می تواند استفاده از دستگاههای جوش در مکانهای دورافتاده و خارج از بافت شهری که دسترسی به برق میسر نیست را فراهم آورد.

دستگاههای جوش 250 مکانیکی پلی اتیلن دستی به گونه ای طراحی شده اند تا با داشتن بهترین عملکرد، وزن مناسبی نیز داشته باشند. این دستگاه شامل یک ست فک متحرک که به کمک اهرم تعبیه شده بر روی دستگاه بر روی شفت آبدیده جابجا می شود و یک ست فک ثابت و یک پایه بر روی شاسی فلزی قرار گرفته است.

دستگاه جوش 250 دستی بارینکو قابلیت جوش لوله و اتصالات پلی اتیلن ۹۰، ۱۱۰، ۱۲۵، ۱۴۰، ۱۶۰، ۱۸۰، ۲۰۰، ۲۲۵ و ۲۵۰ میلیمتر یا به عبارت دیگر از ۳ تا ۱۰ اینچ را دارد. برای جوش هر سایز لوله کافی است گیره مورد نظر را انتخاب و به کمک پیچ و آچار در جای خود بر روی فک نصب نمایید.

متعلقات دستگاه جوش 250 مکانیکی بارینکو

  • شاسی اصلی

بدنه اصلی دستگاه از لوله یا پروفیل صنعتی ساخته شده است. پس از رنگ آمیزی به روش الکتروستاتیک فک های اصلی به سایز ۲۵۰ میلیمتر به همراه ریل و تجهیزات مربوطه بر روی آن نصب می شود. تفاوت این دستگاه با دستگاه دستی در نوع سیستم حرکتی دستگاه می باشد. در این دستگاه نیرو از طریق آچار جق جقه ای و چرخ دنده و ریل دنده ای اعمال می شود.

  • رنده دستگاه جوش 250 مکانیکی بارینکو

رنده یا تراش دستگاه جوش شامل قاب اصلی، دو صفحه آلومینیمی، تیغه های فولادی آبدیده نصب شده بر روی صفحات، قفل رنده جهت قفل شدن بر روی شاسی در هنگام استفاده، چرخ دنده و زنجیر جهت انتقال گشتاور ایجادی توسط دریل به تیغه ها و درپوش هلالی رنده تشکیل شده است. نقش رنده تراش دو سر لوله یا اتصال جهت زدودن ناهمواری های سطحی و ایجاد سطحی صاف و یکنواخت می باشد.

رنده دستگاه 125

نیروی محرکه رنده به سفارش شما می تواند برقی یا دستی انتخاب شود.

  • هیتر دستگاه جوش 250 مکانیکی بارینکو

صفحه داغ، اتو و یا هیتر بخش دیگری از دستگاههای جوش لب به لب پلی اتیلن می باشند. شامل دو صفحه فلزی که روی آن با تفلون صنعتی ضدخش پوشش داده می شود.

هر صفحه داغ شامل ترموستات جهت کنترل دما، ترموکوپل جهت خواندن دما، کلید قطع و وصل جریان، چراغ سیگنال جهت مشخص شدن رسیدن به دمای مد نظر و المنت صنعتی جهت ایجاد دمای موردنیاز جهت عملیات جوشکاری می باشد.

در هیتر های گازی دما از طریق احتراق ایجاد میشود. کنترل دما توسط ترمومتر تعبیه شده بر روی دستگاه قابل اندازه گیری می باشد.

هیتر 125

  • ظرف رنده و صفحه داغ دستگاه جوش 250 مکانیکی بارینکو

ظرف رنده مانع از آسیب دیدن رنده و صفحه داغ در حین پروژه می شود. ظرف مانع از اتلاف دمای صفحه داغ به دلیل وزن باز در حین کار می شود  جنس این ظرف از ورق آهنی با پوشش آبکاری شده ساخته شده است.

ظرف رنده و هیتر 125

  • جعبه رینگ دستگاه جوش 250 مکانیکی بارینکو

گیره های آلومینیومی، آچار گیره ها و فک اصلی، پیچ، دفترچه راهنما، فرم کالیبره و کارت گارانتی دستگاه و لباس کار داخل جعبه می باشد.

چرا دستگاه جوش 250 مکانیکی بارینکو؟

به شما پیشنهاد می دهیم قبل از خرید نکات زیر را مورد توجه قرار دهید:

۱-از فروشنده اطلاعات فنی کامل در خصوص دستگاه بخواهید. این اطلاعات شامل تعداد رینگ یا گیره ها و لوازم جانبی دستگاه و حتی تصاویری از دستگاه می باشد.

۲-استفاده از مواد اولیه مناسب طول عمر دستگاه را افزایش می دهد

۳-کیفیت ظاهری دستگاه تا حد زیادی نشان دهنده کیفیت تولید آن می باشد. کیفیت رنگ الکتروستاتیک، ریخته گری، جوش و ماشینکاری قطعات دستگاه کیفیت محصول را نشان میدهد.

۴-در صورت امکان با حضور در کارگاه از شرایط خدمات پس از فروش محصول خریداری شده اطمینان حاصل کنید.

۵-در خصوص چگونگی ارایه خدمات پس از فروش و کیفیت محصولات تولیدی برند مورد نظر پرس و جو نمایید.

تولیدات گروه صنعتی بارینکو دارای حداقل ۱۲ ماه گارانتی و ۶۰ ماه خدمات پس از فروش می باشد.

 گواهی کالیبراسیون و دوره آموزشی جوش تحویل خریداران گرامی می گردند.