بازار صنعت آب کشور
جستجو
درج آگهی رایگان
DISK MARKER

Type: Disk Marker

مارکرهای الکترونیکی یا نشانه های الکترونیکی تاسیسات، قطعات الکترونیکی پسیوی هستند که به منظور نشانه گذاری نقاط حساس و پر اهمیت شبکه تاسیسات استفاده می شوند. این قطعات جایگزین نشانه ها و علامت های فیزیکی می شوند.

مارکرهای الکترونیکی مدارهای رزونانس الکترومغناطیسی با Q بالایی هستند که بدون نیاز به باتری در محیط دستگاه آشکارساز خود تحریک و فعال می شوند.

مارکرهای الکترونیکی تأسیساتی ساخت شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز مطابق با استانداردهای جهانی در هفت فرکانس استاندارد و هفت رنگ استاندارد تاسیسات جهانی تولید می شوند.

کلیه مارکرهای الکترونیکی تولید شده دارای استاندارد حفاظت IP68 (ضد آب) می باشند و جهت طول عمر بالا بیش از 70 سال دارای بدنه ای از جنس مخصوص ضد اسید و ضد قلیایی می باشند.

مارکرهای دیسک شکل با عملکرد کاملا مشابه با مارکرهای مدل Near Surface دارای تفاوت های فنی بسیاری بوده و لذا کاربری متفاوتی را نیز ارائه می دهند.

مارکرهای دیسکی با هسته ی هوا طراحی و تولید میشوند و کاربری وسیعی جهت نصب بر روی دریچه ها و درب منهول های غیر فلزی دارند. بطور وسیعی مارکرهای دیسکی در مرکز دریچه ها و درب منهول های غیر فلزی (کامپوزیت ) تأسیسات نصب شده و مانع از مفقود شدن اطلاعات مکانی آنها می شوند. نصب آسان و سریع و هزینه ی مناسب این مارکرها این دسته از مارکرها را جزء پر مصرف ترین مارکرها در جهان نموده است.

مزایا:

1. تفکیک تأسیسات زیر سطحی

2. هفت نوع فرکانس مختلف

3. عمر طولانی ( بیش از 70 سال )

4. ضد آب   IP68

5. ضد اسید و ضد باز

6. نقطه یابی دقیق

7.  ایجاد سرعت عمل در زمان آشکارسازی تأسیسات

8.  قیمت پایین

9.  امکان ایجاد مدیریت یکپارچه شبکه

10. بهترین روش آشکارسازی در زمان بلایای طبیعی ( زلزله ، سیل و… )

11. کاربری آسان جهت آشکارسازی

12. عدم نیاز به باتری

13. نصب سریع

14. عدم تأثیر پذیری از محیط

15. عدم تداخل مارکرهای نزدیک به هم

16. پیش بینی دستگاه های یابنده ی مدرن ترکاربردها:

1.  نشانه گذاری دریچه ها و درب منهول ها

2.  نشانه گذاری خط سیر لوله ها و کابل های مدفون در خاک

3.  نشانه گذاری Bend ، CAP ، سه راه T-Service ، محل خمش ها و …

محصولات مرتبط