بازار صنعت آب کشور
جستجو
درج آگهی رایگان
فلزیاب هوشمند فلزات آهنی CASPI-MAG
فلزیاب هوشمند فلزات آهنی CASPI-MAG
فلزیاب هوشمند فلزات آهنی CASPI-MAG

فلزیاب هوشمند فلزات آهنی CASPI-MAG

برند: FAP

تامین کننده: شرکت دانش بنیان فرآیند ارقام پرداز

موقعیت: تهران، میدان ولیعصر

1399/08/24

ضمانت سلامت فیزیکی

7 روز ضمانت برگشت محصول

ضمانت اصالت محصول

CASPI-MAG یک فلزیاب مخصوص کشف فلزات آهنی Ferrous می باشد. این دستگاه که بر اساس تکنولوژی مگنتومتر و با ساختار گرادیومیتر طراحی شده است با اندازه گیری میزان میدان مغناطیسی زمین و تغییراتی که اجسام فلزی موثر بر میدان مغناطیسی ایجاد می کنند عمل نموده و هیچگونه تاثیری از فلزات Non-Ferrous همانند آلومینیوم، مس … نمی پذیرد.
دستگاه فلزیاب CASPI-MAG با اندازه گیری رنج وسیعی از میدان مغناطیسی و دقت اندازه گیری بسیار بالا یک فلزیاب بسیار دقیق بوده و با توجه به امکانات متعدد سخت افزاری و نرم افزاری بهترین انتخاب جهت آشکارسازی فلزات مدفون تاسیساتی می باشد.
این دستگاه مجهز به GPS داخلی با CEP: 2.5m ، حافظه داخلی جهت ذخیره موقعیت مکانی و زمان و تاریخ کشف اهداف آشکارشده می باشد.
نمایشگر LCD 64×128 مجهز به نور پس زمینه و دید در شب ، زبان نمایشی فارسی، انگلیسی … کاربری آسان این دستگاه را موجب شده است.
در مدلی از این دستگاه امکان تهیه تصاویر دو بعدی و سه بعدی از اهداف مدفون در خاک با استفاده از تحلیل داده ها و تصویرسازی Heat-Map فراهم شده است (وجود این قابلیت را از واحد فروش این شرکت بررسی نمایید)
عملکرد همزمان با هدفن های استریو و هدفن های بلوتوث ، نمایشگر تمام رنگی 5 اینچ با قابلیت نمایش واضح در زیر نور مستقیم خورشید و تجهیز به زبان نمایش فارسی این محصول را به یک ابزار حرفه ای با کاربری آسان نموده است.
این دستگاه مجهز به اپلیکیشن تخصصی فلزیابی جهت تلفن های هوشمند یا تبلت های اندروید می باشد و امکان انتقال اطلاعات ، مشاهده مسیر پیمایش و فلزیابی بر روی نقشه های Google map ، تهیه گزارش برای هر هدف کشف شده و تهیه خروجی عملکرد بصورت فایل Excel , PDF را دارد. کاربر می تواند گزارش عملکرد را با اپلیکیشن های پیام رسان و یا ایمیل منتقل نماید
 
– آموزش تئوری و عملی رایگان
– سه سال گارانتی
– 10 سال خدمات پس از فروش
– عضویت در باشگاه مشتریان شرکت فرآیند ارقام پرداز
 
 
” دستگاه CASPI-MAG ممکن است بدون اطلاع در مشخصات فنی و قابلیت ها مورد ارتقاء و تغییرات واقع شود ”

محصولات مرتبط