بازار صنعت آب کشور
جستجو
درج آگهی رایگان
تیر برق کامپوزیت
تیر برق کامپوزیت
تیر برق کامپوزیت

تیر برق آب صنعت تهران که از نوع تير برق کامپوزيت است که محصول جديدی در خدمات برق رسانی (در جهان) نيست، این تیر برق کامپوزیت آب صنعتتيرهای برق کامپوزیتی با يک سوم وزن تيرهای چوبی، نصف وزن تيرهای فولادی و تنها يک دهم وزن تيرهای بتنی، انتخاب بسيار جذابی برای اغلب شرکت‌های خدماتی برق رسانی هستند. مقاومت بالا تیر برق آب صنعت تهران، در برابر خوردگی، پوسیدگی، پرتوهای فرابنفش، نفوذ آب، حشرات و دارکوب‌ها و همچنین عايق بودن، خود رنگ بودن، عدم خود اشتعالی، مقاومت بالا، وزن کم و استفاده در مکان‌های صعب العبور از مزايای تيرهای برق و روشنایی کامپوزيت است.

با در نظر گرفتن همه پارامترها همچون دشواری و هزينه بالای حمل و نقل و نصب تير بتنی، فولادی و همچنين مقاومت بالای تيرهای كامپوزيت در برابر حملات خوردگی، پوسيدگی و ضربه كه نهايتاً به عمر مفيد بسيار طولانی اين تيرها منجر می‌شود، می‌توان نتیجه گرفت كه استفاده از يك تير كامپوزيتی به مراتب از يك تير بتنی راحت‌تر و به صرفه‌تر است.

حدود 20 سال می‌باشد که از تیربرق کامپوزیت در شبکه‌های توزیع و انتقال برق استفاده می‌شود. این مواد در ساخت قطعات گوناگون صنعت برق از جمله تیرهای انتقال برق، تیرهای روشنایی، بازوهای عرضی، تونل‌های تأسیساتی و لوله‌های عبور کابل به‌کار می‌روند.

محصولات مرتبط

سایر محصولات ویژه این شرکت